Loading
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.7-900x400-bannergk-is-115.jpglink
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.1-900x400-bannergk-is-115.jpglink
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.2-900x400-bannergk-is-115.jpglink
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.4-900x400-bannergk-is-115.jpglink

Home

Witam Serdecznie na stronie Be-Design.pl, wcześniej znana jako bercikdesign. 

Chciałbym zaprosić Państwa do zapoznania się z zawartością serwisu.

Be-Design.pl zajmuje się grafiką komputerową - więcej informacji na temat zakresu możliwości znajdziecie Państwo w zakładce o mnie

Aktualny serwis jest bardziej wszechstronny i kompatybilny z większością urządzeń mobilnych (nie jest to strona responsywna). Poprzednia wersja strona jest już nie dostępna.

Wszystkie możliwości współpracy zostaną zaprezentowane w zakładce oferta.

 

Czy wiesz że?

 

 

Reklama w internecie jest nadal jedną z tańszych form promocji
Porównując ceny reklam drukowanych i internetowych, te pierwsze są zdecydowanie droższe. Jeśli otworzyłeś firmę a nie przeznaczasz dużych środków na promowanie działalności, polecam reklamę w internecie zwłaszcza w lokalnych portalach internetowych.

Projekt zdalny

 

 

Finalny projekt bez wychodzenia z domu. 
Potrzebujesz profesjonalnego projektu, masz wizję lecz nie masz czasu by zająć się wszystkimi formalnościami? Nie ma problemu przesyłasz nam swoje oczekiwania wraz z opisem, a my zajmiemy się resztą! Ty w tym czasie możesz zająć się swoimi sprawami. Projekt poglądowy otrzymasz na maila, po jego zatwierdzeniu czekasz już na finalny projekt.

Dostępność Online

 

 

Dostępność online na wielu platformach
Potrzebujesz szybkiego kontaktu - skorzystaj z formularza kontaktowego! Masz opisany pomysł i chcesz go zrealizować - wyślij nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Masz Skype bądź  - nie ma problemu i tu jesteśmy online. Wszystkie odpowiedzi na zapytania realizowane są błyskawicznie lub w ciągu 1-2 dni. Masz pytania napisz do nas!