Loading
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.7-900x400-bannergk-is-115.jpglink
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.1-900x400-bannergk-is-115.jpglink
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.2-900x400-bannergk-is-115.jpglink
http://www.be-design.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners-3d.4-900x400-bannergk-is-115.jpglink

O mnie

Kilka słów o mnie.

Interesuję się grafiką  od ok. 10 lat, swoją przygodę ze specjalistycznym oprogramowaniem zacząłem nieco później. Ukończyłem Studia Magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności na kierunku Grafika komputerowa z tytułem Magister Sztuki oraz Technikum informatyczne z Dyplomem potwierdzającym kwalifikację zawodowe. Dokładny zakres możliwości jakimi dysponuję znajdziecie Państwo w zakładce oferta. Podejmuję coraz częściej nowe wyzwania w dziedzinie grafiki komputerowej  tj.  technologię 3D, animację czy też obróbka wideo. Jestem otwarty na różne formy współpracy. Do projektów podchodzę indywidualnie, nie szablonowo. Aktualnie pracuje przy projektach korporacyjnych miedzy innymi dla koncernów i dealerów samochodowych.

Wykonuję również projekty identyfikacje firmy, od loga poprzez w pełni zarządzalne serwisy internetowe. Przy projektach internetowych gdzie potrzebne jest indywidualne zapotrzebowanie na programistę współpracuję ze profesjonalnym studiem gdzie system CMS jest pisany od podstaw, w przypadkach ekonomicznych witryn jest także możliwość skorzystania z otwartych źródeł CMS. Strony na życzenie mogą być w wersji podstawowej lub responsywnej.

Zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami.
Więcej informacji na temat projektowania otrzymają Państwo indywidualnym wysłaniu zapytania.
Ze względu na dość sporadyczne aktualizowanie treści na stronie portfolio może nie być aktualne.

 

Pozdrawiam Serdecznie!

 

 

Czy wiesz że?

 

 

Reklama w internecie jest nadal jedną z tańszych form promocji
Porównując ceny reklam drukowanych i internetowych, te pierwsze są zdecydowanie droższe. Jeśli otworzyłeś firmę a nie przeznaczasz dużych środków na promowanie działalności, polecam reklamę w internecie zwłaszcza w lokalnych portalach internetowych.

Projekt zdalny

 

 

Finalny projekt bez wychodzenia z domu. 
Potrzebujesz profesjonalnego projektu, masz wizję lecz nie masz czasu by zająć się wszystkimi formalnościami? Nie ma problemu przesyłasz nam swoje oczekiwania wraz z opisem, a my zajmiemy się resztą! Ty w tym czasie możesz zająć się swoimi sprawami. Projekt poglądowy otrzymasz na maila, po jego zatwierdzeniu czekasz już na finalny projekt.

Dostępność Online

 

 

Dostępność online na wielu platformach
Potrzebujesz szybkiego kontaktu - skorzystaj z formularza kontaktowego! Masz opisany pomysł i chcesz go zrealizować - wyślij nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Masz Skype bądź  - nie ma problemu i tu jesteśmy online. Wszystkie odpowiedzi na zapytania realizowane są błyskawicznie lub w ciągu 1-2 dni. Masz pytania napisz do nas!